0

Select Page

FAQ

KOLORY

Należy pamiętać, że kolory dzieł sztuki mogą różnić się od kolorów na ekranie. Staram się uchwycić kolory dokładnie, ale każdy monitor jest skalibrowany inaczej. Każda grafika czy obraz, który opuszcza moją pracownię i trafia do Ciebie jest dokładnie taki jaki chciałam żeby był.

ORYGINALNE RYSUNKI / GRAFIKI / OBRAZY

Wszystkie użyte media, takie jak akwarele, akryle, farby drukarskie, tusze itp. Są wysokiej jakości, odporne na działanie światła. Oryginalne prace są unikatowymi dziełami sztuki, podpisanymi, opatrzonymi tytułem i datą. Dołączony jest do nich certyfikat autentyczności.

FINE ART PRINT (WYDRUKI GICLEE) CO TO JEST?

Jest to to uznana na całym świecie technologia druku, reprodukcji artystycznej. Druk ten jest wykonanywany przy użyciu najwyższej jakości atramentów pigmentowych i specjalistycznych podłoży zapewniających wyjątkowa jakość i trwałość.

Możesz być pewien że wydruki, które oferuję są najwyższej jakości i powstały na tzw. papierach archiwalnych, które są na bazie naturalnych włókien z pulpy drzewnej lub bawełny i bez obecności syntetycznych dodatków. Nie posiadają wybielaczy optycznych (OBA – Optical Brightening Agents), co również pozytywnie wpływa na żywotność podłoża i wydruku. Na papierach bezkwasowych czyli posiadających neutralny odczyn pH, który redukuje destrukcyjny wpływ substancji kwaśnych ze środowiska.

Nie są to reptodukcje lecz limitowane edycje posiadające wartość kolekcjnonerską, podpisane, ponumerowane i opatrzone datą. Dołaczony jest certyfikat autentyczności.

PRAWA AUTORSKIE

Przypominam, że prawa autorskie należą do mnie. Nie wolno przerabiać ani reprodukować obrazów bez mojej zgody.