0

Select Page

Lniane chusty

kolekcja “Żywioły natury”

Odkryj moc ziemi, powietrza i ognia zamkniętą w moich autorskich chustach.
Marta Kozłowska

 

Przy wyborze kieruj się mocą żywiołów.

 

Czarna “Jaga”, biała “Alina”, czerwona “Jara” są różne, tak jak różne są kobiety. Łączy je miłość do natury i niezależne usposobienie. Każda chusta ma swoją historię. Każda historia zabierze Cię w podróż. Każda podróż doda Ci mocy.

ALINA

Alina

Biała chusta “Alina” to żywioł powietrza i moc oczyszczenia

jaga

Jaga

Czarna chusta “Jaga” to żywioł ziemi i moc transformacji

Jara

Czerwona chusta “Jara” to żywioł ognia i moc odrodzenia

lekka i obszerna, autorska chusta, wykonywana ręcznie. Artystyczny nadruk na lnie odbywa się techniką linorytu, co sprawia, że każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Nadruk jest trwały, niespieralny.

Alina

“Alina” stoi na rozstaju dróg. Jest świt, powoli opada mgła a ona jest gotowa wyruszyć w drogę. Przed nią pełnia możliwości. Na polnej łące powoli milkną świerszcze. Biel poranka dodaje jej niewinnego uroku, ale “Alina” jest silna, niezależna i wie, czego chce. Jeśli właśnie wyruszasz w nową podróż, lub otwierasz nowy, życiowy rozdział, “Alina” będzie wspierającą towarzyszką, ochroni Cię i doda energii.

„Alina” to chusta dla wrażliwych kobiet, które chcą wyrazić swoją niezależność. Jest miękka, trwała, wygodna i całkowicie naturalna. Ochroni Cię przed chłodem i ostrym słońcem.

To chusta utkana z beztroski i dystansu do świata. Biel symbolizuje wolność od wszelkich przeszkód i pełnię możliwości. „Alina” doda Ci lekkości i uroku, szepcząc do ucha „idź śmiało i z ufnością”.

<wybierz Alinę>

 

alina

Jaga

 

Jaga” mieszka w lesie. Nocą gapi się na księżyc. W dzień zasiewa ziarna i zbiera ziele. “Jaga” wie, jak zrobić w życiu miejsce na nowe, transformuje i znika, by wrócić silniejszą. Jeśli potrzebujesz się zatrzymać i wzmocnić lub schować przed światem; jeśli chcesz czarować, marzyć, przemienić w ptaka lub uwieść ukochanego, “Jaga” doda Ci sił. Czeka na Twoje odwiedziny.

„JAGA” to chusta marzenie. Jest naturalna, antyalergiczna, miękka, wygodna, elegancka i trwała. Idealna do otulania i … czarowania o każdej porze roku. 

„Jaga” podejrzewana jest o magiczne właściwości. Można w niej zniknąć. Można kusić. Ma w sobie moc transformacji. Marzycieli przemienia w czarne ptaki. Indywidualistów w zwinne pantery. 

Pokochasz ją.

<wybierz Jagę>

jaga

Jara

 

“Jara” wygrzewa się w słońcu. Wszędzie jej pełno. Tańczy wokół ogniska. Śpiewa. Wzywa do działania. Jest radością. Zapałem. Szerokim uśmiechem. Iskrą, która rozpala. Ma moc łączenia ludzi. Mruczy z przyjemności, bo leży na miękkim mchu. Tuli drzewa. Ma twórczą moc, spala i z popiołów i tworzy to, co żywe. Jeśli czujesz, że właśnie teraz jest ten właściwy moment, by kochać, żyć i tworzyć, “Jara” odżywi Cię i doda energii, byś mogła spełnić każde marzenie.

„Jara” robi niesamowite wrażenie. Ma w sobie ogień słońca. Porusza, budzi i dodaje witalności.

To całkowicie naturalna, antyalergiczna, wygodna i trwała chusta. Idealna do noszenia na co dzień i do… oglądania się za nią.

Wybierz „Jarę” i zaproś ogień do swojego życia. Czerwień tej chusty wyraża zapał, radość i przyjemność. To idealna chusta dla kobiet pełnych pasji, które chcą żyć, kochać i działać. 

<wybierz Jarę>

jara
one wszystkie
Dlaczego chusta Newsoul?
Chusta może być układana na wiele różnych sposobów. Jest praktyczna i wielofunkcyjna. Przyda Ci się podczas biznesowej podróży, na wieczornym przyjęciu, wakacjach z dziećmi i spacerze.

  • Cenisz całkowicie naturalne, przyjazne naturze i skórze i materiały?
  • Potrzebujesz ochrony przed intensywnym słońcem i chłodnym wiatrem?
  • Często jest Ci zimno i chcesz mieć pod ręką coś cudownego do otulenia?
  • Szukasz rzeczy unikalnych i wykonanych z pasją, takich, które mają swoją historię?
  • Chcesz dodać elegancji różnym stylizacjom, topom, kurtkom czy kardiganom?

Chusta newsoul z serii żywioły natury to świetny wybór na każdą porę roku. Absolutny must have każdej niezależnej, nowoczesnej kobiety, która ceni piękno i wygodę.

Dlaczego len?
Słowo „len” po łacinie znaczy „najbardziej przydatny” i właśnie taka jest chusta newsoul – wygodna, trwała i całoroczna. Będzie Ci długo służyć, zimą dostarczy ciepła a latem przyjemnego chłodu. Len to materiał wysokiej jakości, który nie ulega płowieniu, jest odporny na rozciąganie i tarcie. Pranie zwiększa jego wytrzymałość i jednocześnie sprawia, że staje się jeszcze bardziej miękki. Nie ma tendencji do mechacenia ani gubienia włókien. Jest antyalergiczny i antyseptyczny – to idealny materiał dla alergików i osób, które dbają o zdrowy, a także ekologiczny tryb życia. Len jest całkowicie naturalny i biodegradowalny – powstaje z włókien roślin.
Jak dbać o chustę?
Chustę można prać w pralce. Najlepiej w temp. 30 stopni z dodatkiem zmiękczającego płynu do płukania tkanin. Prasować lekko wilgotną. To piękny, ręcznie wytwarzany produkt, dlatego dbaj o niego z odpowiednią troską.