0

Select Page

Witaj piękna duszo!

Cieszę się z Twoich odwiedzin.

Nazywam się Marta Kozłowska. Jestem artystką i grafikiem. Na mojej stronie znajdziesz sztukę bliską naturze.

Chętnie wykonam dla Ciebie projekty graficzne, które podkreślą profesjonalizm oraz jakość twojej marki.

kobieta

Niezależnie od tego, czy tworzę logo, linoryt czy szal z autorskim wzorem, działam w sposób przemyślany i dopracowany. Z szacunku dla natury, wybieram tradycyjne materiały i metody pracy, stawiam na wysoką jakość i precyzję wykonania.  

Wiem, że kontakt ze sztuką może, jest i powinien być czymś codziennym. Dlatego projektuję wygodne, proste i piękne rzeczy. Tworzę dla nowoczesnych ludzi, którzy cenią równowagę i rozwój. Tym, co stale mnie inspiruje jest kobiecość, natura i… własna dusza.

Tak, wiem. Dusza to nie jest zbyt często używane słowo. Jest trochę podejrzane, pachnie brakiem rozsądku albo koniecznością walki o swoje zbawienie. “Soul” brzmi dużo lepiej. “New Soul” brzmi tak: ↓

Posłuchaj. To piosenka, w której jest nadzieja i dobra energia oraz pewność, by ufać i iść do przodu.

 

jaga

A Ty, niezależna, silna i wrażliwa istoto? Myślisz czasem o swojej duszy? 

Podążanie za wewnętrznym głosem, kontakt z własną duszą to źródło ogromnej życiowej siły. Daję Ci tę siłę w każdym maleńkim kawałku tego, co robię. Bierz. Moja sztuka, jest dla Ciebie. Jest na co dzień. 

  • Jeśli cenisz naturę i estetyczne miejsca, które dają odetchnąć,
  • otaczasz się przedmiotami wysokiej jakości,
  • lubisz czerpać z życia zmysłową przyjemność,
  • stawiasz na wygodę, minimalizm i oszczędne formy,
  • nie chcesz zapominać o prawie do odnowy i wzrostu,

Zapraszam Cię do mojego świata:
 

  • Odważ się żyć twórczo i wybierz się na warsztaty z linorytu, naturalnego drzeworytu lub drukowania roślinami, które organizuję dla osób, które marzą o pobrudzeniu sobie rąk drukarską farbą i stworzeniu własnej grafiki.
  • Zamów grafikę lub szal i zanurz się w sztuce, za którą tęskni Twoja dusza.
  • Obejrzyj graficzne projekty (loga, plakaty, wizytówki, ulotki etc.), które przygotowuję dla instytucji kultury i prywatnych marek. Chętnie przygotuję projekt dla Ciebie.

Marta Kozłowska BIO: 

W 2011 roku obroniłam dyplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Architektury Wnętrz. Od tamtej pory pracuję na własny rachunek. Zajmuję się malarstwem, grafiką warsztatową oraz profesjonalnym projektowaniem graficznym (od koncepcji, po skład do druku). Tworzę loga i kompleksowe identyfikacje wizualne. Tworzę linoryty, organizuję warsztaty z tradycyjnych form druku. Chętnie podejmuję nowe twórcze wyzwania. Wszystko pod marką Newsoul.