0

Select Page

Warsztaty

Dla osób, które marzą o twórczej pracy, niezależnie od poziomu plastycznych umiejętności i znajomości technik druku.

Nawet się nie spodziewasz, jak wciągającym zajęciem może być tworzenie grafik. Z pomocą własnych rąk i prostych narzędzi na warsztatach Newsoul stworzysz wyjątkowe matryce i odbitki. W radosnej atmosferze, wśród dłut i farb przemienisz się w artystę, który nie boi się pobrudzić własnych rąk. Efekt? Prace tak piękne, że jeszcze długo po zajęciach nie będziesz wierzyć, że są zrobione własnoręcznie przez Ciebie.

Jeśli chcesz twórczo spędzić czas, zapraszam Cię na ↓

Stacjonarne warsztaty graficzne

Organizowane wspólnie z ArtZoną

Każdy warsztat to wiedza, zabawa i zanurzenie w twórczym procesie, którego zwieńczeniem jest własna praca graficzna. Spotkania organizuję dla osób początkujących w temacie tradycyjnych technik graficznych i metod druku; dla różnych grup wiekowych (dzieci, młodzież, dorośli).

Weekendowe warsztaty graficzne z Jogą

Informacje wkrótce

Joga, przyroda, zdrowa kuchnia, ruch, świeże powietrze i twórczość. W tych warsztatach chodzi o połączenie pracy z ciałem i oddechem z twórczą ekspresją. Terapeutyczne właściwości sztuki, natury i ruchu pomagają w łagodzeniu objawów codziennego stresu. Relaks, skupienie, wyciszenie, regeneracja, praca własnych rąk.

Najbliższe warsztaty

Sprawdź terminy oraz szczegóły najbliższych warsztatów.
Skontaktuj się ze mną
Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz żebym zorganizowała warsztaty w Twojej instytucji lub firmie… Wyślij do mnie wiadomość.